جستجو

جستجو براي :

جستجو در

 

سايت‌هاي برتر

 

آمار

آمار كامل بازديدكنندگان :

 

استراتژی

 

 بسمه تعالي
تغيير و پيشرفت بنگاههاي اقتصادي و سازمانهاي صنعتي در دنياي بسيار پيچيده كسب و كار براي دست يابي به محدوده هاي غير ممكن ، غير قابل تصور است. كوچكترين غفلت ، عامل عقب افتادگي از قافله مذكور و سرانجام طي روند ميرايي خواهد بود. بهره گيري از ابزارها و مديريت علمي ، استفاده از تجربه هاي موفق و تمرين كافي جهت كسب مهارت لازم جهت تدوين و استفاده از برنامه ريزي استراتژيك شايد يكي از بهترين راهكارها باشد. برنامه ريزي استراتژي يكي از وظايف اصلي مديران سازمان است. البته بديهي است با در نظر گرفتن تجارب ساير سازمانها اين برنامه ريزي بايد از طريق كارگروهي و خرد جمعي و استفاده بهينه از مشاركت فكري و همكاري مدير ان و كاركنان طراحي و تدوين شود. تعالي مسيري بي انتهاست و سازمان هائي كه در اين مسير گام بر مي دارند با بهره گيري از مدل هاي تعالي و الگوبرداري از تجارب خوب سازمان هاي موفق سعي در بهبود مستمر عملكرد خود در جهت افزايش بهره وري و تامين همه جانبه رضايت ذي نفعان دارند. شايسته است سوالاتي به شرح زير در رسيدن به اهداف و چشم انداز شركت مد نظر قرار گيرد. مانند :كجا هستيم ؟ چه ميخواهيم ؟ در چه مسيري در حركت هستيم ؟ اولويت هاي سازمان كدامند ؟ اقدامات اساسي براي رسيدن به اهداف چه اقداماتي هستند ؟ چه ساختارهايي براي رسيدن به اهداف بايد داشته باشيم ؟... همكاري مجدانه و صميمانه كليه همكاران در تدوين و اجرا برنامه استراتژيك شايسته تقدير فراوان مي باشد.
رئيس هيأت مديره و مدير عامل
علي اشرف احمدي


چشم انداز
دستيابي به رتبه مناسب بین پنج شرکت برتر تجاري در منطقه خاورميانه با موقعيت يك شركت متعالی در سطح بين المللي در زمينه تجارت محصولات مختلف شيميايي، پتروشيميايي و فرآورده های نفتی.

ماموریت
تجارت کالا و خدمات در حوزه بین الملل، متمرکز بر محصولات شیمیایی، پتروشیمیایی و فرآورده های نفتی با ایجاد فصل مشترک بین نیازهای تامین کننده و مصرف کننده . ما ضمن اهتمام به تامین منافع همه ذینفعان به صورت متوازن، مدیریت سرمایه های انسانی مجرب وکارآمد را به عنوان محور اصلی موفقیت مد نظر قرار می دهیم.

ارزش های سازمانی
1. حرفه ای بودن
o دستیابی به منابع اطلاعاتی مورد نیاز
o تحلیل توانمند اطلاعات
o کسب دانش و آگاهی و مهارت لازم

2. مسئولیت پذیری
o پاسخگو بودن
o حفظ نظم و انضباط
o تلاش در جهت افزایش روحیه تعلق سازمانی
o توانمندی کارکنان در همکاری و تعامل مناسب کار تیمی

3. راندمان تلاش در جهت انجام خدمات با:
o سرعت مناسب
o دقت لازم
o کیفیت مطلوب

4. خلاقیت و نوآوری
o توانمندی ارائه راهکارهای جدید
o توانمندی ساده سازی فعالیتها

5. درستکاری و صداقت
o اخلاق کاری
o سلامت کاری
o اخلاق در تجارت بین الملل


اهداف کلان
•افزایش حجم معاملات از نظر وزنی و ارزشی
•افزایش تنوع محصولات
•توسعه بازارهای حضور و افزایش تعداد مشتریان
•توسعه منابع تامین کننده
•توسعه تصویر و برند برتر
•توسعه توانمندی کارکنان

 

 

خلاصه کاتالوگ